Промоции

Почетна

Спа Центар

За нашите гости хотелот ги нуди следниве спа содржини:
- Џакузи
- Парна бања
- Финска сауна
- Фитнес клуб
- Масажи
- Козметички третмани

Луксузно сместување

Хотелскиот комплекс Бел Камен располага со дванаесет двокреветни соби, три апартмана и еден ВИП апартман .
Сите соби се опремени со мини бар, кабловска телевизија, бесплатана безжична интернет конекција, комплетно опремена бања прекрасен поглед кон планинската идила.

Почетна
Почетна

Ресторан

Ресторанот има капацитет од 160 гости.Главниот ресторант нуди лепеза на гастрономски уживања кои се инспирирани од локалното национално богатство на македонска кујна, со посебен акцент на користење на производи од органско потекло кои се привилегија на планината Плачковица.

Каде да не најдете?

Лајкнете не на Facebook

Што кажуваат гостите за нас?

Прекрасно место за мирен одмор и релаксација. Одличен амбиент, врвно гостопримство, пријатна атмосфера и свеж воздух - рецепт за повторно доаѓање !
Одличен празничен викенд поминат во најубавиот хотел со преубава услуга и многу вкусна храна. Секогаш ќе ви бидеме верни гости.
Дојдовме по препорака. Поминавме многу убав викенд. Хотелот е преубав, услугата одлична, ќе го препорачаме и ние и пак ќе дојдеме.

ПРОМОЦИИ

Дочек на Нова Година
демо текст демо текст
Викенд Забава со Бенд
Демо опис.
Скијање
Демо текст - демо опис