Промоции

Почетна

Спа Центар

За нашите гости хотелот ги нуди следниве спа содржини:
- Џакузи
- Парна бања
- Финска сауна
- Фитнес клуб
- Масажи
- Козметички третмани

Луксузно сместување

Хотелскиот комплекс Бел Камен располага со дванаесет двокреветни соби, три апартмана и еден ВИП апартман .
Сите соби се опремени со мини бар, кабловска телевизија, бесплатана безжична интернет конекција, комплетно опремена бања прекрасен поглед кон планинската идила.

Почетна
Почетна

Ресторан

Ресторанот има капацитет од 160 гости.Главниот ресторант нуди лепеза на гастрономски уживања кои се инспирирани од локалното национално богатство на македонска кујна, со посебен акцент на користење на производи од органско потекло кои се привилегија на планината Плачковица.

Каде да не најдете?

Лајкнете не на Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#10) This endpoint requires the 'manage_pages' permission or the 'Page Public Content Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS for details.
Type: OAuthException
Code: 10
Please refer to our Error Message Reference.

Што кажуваат гостите за нас?

Прекрасно место за мирен одмор и релаксација. Одличен амбиент, врвно гостопримство, пријатна атмосфера и свеж воздух - рецепт за повторно доаѓање !
Одличен празничен викенд поминат во најубавиот хотел со преубава услуга и многу вкусна храна. Секогаш ќе ви бидеме верни гости.
Дојдовме по препорака. Поминавме многу убав викенд. Хотелот е преубав, услугата одлична, ќе го препорачаме и ние и пак ќе дојдеме.